پلی یورتان

روش اجرای کفپوش اپوکسی

روش اجرای کفپوش اپوکسی : در این مقاله به یکی از سوالاتی که به طور متداول ، پرسیده می شود پاسخ میدهیم که چگونه میتوان یک کفپوش اپوکسی جدید را بر ر‌وی کفپوش اپوکسی قدیمی در اعمال نماییم ؟ اگر شما یک کمی تحقیق و جست و جو در این باره انجام دهید خواهید دانست که چقدر آماده سازی کف ، قبل از اجرای کفپوش اپوکسی حائز اهمیت است.

بنابر این گفته اجازه دهید بحث این مقاله ، در مورد چگونگی تغییر کفپوش اپوکسی و آماده سازی کف باشد ، اگر کف و سطح مورد نطر را واجد شرایط برای تغییر یا در اینجا همان تعمیر می دانید میتوان کفپوش جدید را اعمال نمود. نمونه های بسیاری است از زمانی که یک کفپوش بر روی کفپوشی دیگر اجرایی می شود. یکی از شایع ترین دلایلی که این کفپوش ها جایگزین می شود این است که مشتری می خواهد کفپوش اپوکسی خود را براق و روشن کند یا به طور مثال از مزایای بیشتر اپوکسی و انواع مختلف آن استفاده کرد. شما ممکن ایت یک کفپوش موجود قدیمی تر را که کف آن بعد از سال ها بر اثر ترافیک سنگین و مسائل دیگر نازک شده باشد پس شما باید این کفپوش را با کفپوش اپوکسی بدون مشکل و امن جایگزین کنید.

مسائلی که باعث اجرایی نشدن کفپوش اپوکسی جدید بر روی کفپوش دیگر :

اگر ( روش اجرای کفپوش اپوکسی ) کفپوش اپوکسی موجود لایه لایه شده باشد یا ورقه ورقه شده ( روش اجرای کفپوش اپوکسی ) ، نباید کفپوشی دیگر را روی آن اعمال کنید زیرا اجرایی نمی شود و استفاده از یک کفپوش و پوششی جدید روی کفپوش قبلی مشکل را بزرگتر می‌کند. به طور مثال اگر کف سطح وورد نظر ما از بتن بوده و این بتن خورده و فرسوده شده باشد اول میبایست روی بتن را سنگ زنی کنید و سپس بعد از آن کفپوش را اعمال نمایید تا مشکل خرد شدن و خراب شدن بتن به مشکل بزرگ تر و ظاهری بد شکل نشود و همیشه طبق استاندارد عمل کنید.
کاربرد پرایمر برای اجرای کفپوش اپوکسی جدید

روش اجرای کفپوش اپوکسی : آماده سازی زمین (تمیز کردن و صاف شدن سطح ) و اضافه کردن اپوکسی به رنگ کف اولین گام در استفاده کردن از کفپوش اپوکسی جدید تمیز کردن کف مورد نظر می باشد یعنی همه مبلمان و وسایل روی سطح باید از مکان مورد نطر پاکسازی شود و سپس هر گونه لکه باید تمیز شود و اگر رنگ آمیزی کردن دشوار می باشد می توانید برای یکسان سازی و سطح ، از چرخ سنباده استفاده کنید. سنباده میتواند سطح را صاف و آن را برای کفپوش اپوکسی جدید ایده آل کند‌‌ . ابن روند بسیار مهم است ( روش اجرای کفپوش اپوکسی ) و اگر می خواهید بدانید که رنگ یا اپوکسی و یا برخی از درزگیر ها بر روی سطح باقی مانده یا خیر میتوانید برای تست مقداری پور را خیس نموده و بر روی زمین بریزید و رطوبت نیز راهی برای جلوگیری از آن است.

فیلم های روش اجرا

روش اجرای کفپوش اپوکسی : زمانی که تمام سطح صاف شود و مشکلی نیز نباشد ، زمان اعمال پرایمر است. پرایمر همچون نقاشی اعمال می شود و اجازه برای حل و فصل شدن پرایمر چند ساعتی طول میکشد . البته این فرایند بسیار ساده و راحت بوده و نیاز به ابزار کلی نقاشی دارد به طور مثال یک غلتک و یک ظرف مورد نیاز‌ است که مواد درون آن را به آهستگی به صورت رفت و برگشت انجاد دهید به طور کلی این امور ، شبیه به دستور عمل های زیر است : نخست ، پوشش کف در یک لایه نازک از آب است سپس بعد از آن ، تخلیه تمام اپوکسی مورد نیاز خود را بر روی زمین میریزند و حتما از یک پین غلتکی استفاده نمایید که حدود ? تا ? ساعت طول میکشد.

مجریان کفپوش اپوکسی

جهت برقراری ارتباط با اکسیر ۰۲۱۶۶۰۵۲۷۱۹-۰۹۱۲۱۴۹۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید.