از دیر باز تا کنون در تمامی صنایعی که از رنگ های صنعتی در قطعات زیر خودرو از قبیل : فنر ، کمک فنر ، جلوبندی ، کرپی و… استفاده میکنند .

رنگ های موجود در بازار که معمولا رنگ های پایه حلال بوده و نیاز به کوره های با دمای بالا جهت خشک کردن رنک قطعات هستند با هزینه های متنوع از قبیل انرژی و تینر و… روبروست.

شرکت زولش آلمان با پیشینه بیش از شصت سال فعالیت در صنایع رنگ خودرو و بخصوص در رنگ صنعتی قطعات خودرو محصول جدید و خاصی را تولید کرده که تمامی مشکلات موجود را حل نموده و البته بر پایه آب بودن مزیت این رنگ میباشد و مشکلات عدیده رنگ های قطعات خودرو را نخواهد داشت.

این محصول با ایجاد مقاومت های بسیار زیاد شیمیایی و اسیدی و زنگ زدگی قابلیتی منحصر به فرد در برابر محصولات مشابه را داراست .

عرضه این محصول بر پایه آب در صنایع اروپایی با استقبال زیادی مواجه شد و در حال حاضر محصولی بسیار شناخته شده در سطح اتحادیه اروپا میباشد .

عدم نیاز به حلال های صنعتی متداول و همچنین کوره های با دمای بالا تمایزی بسیار ایجاد نموده و همزمان با پاس کردن ۱۰۰۰ ساعت تست سالت اسپری (Salt_Spray) نیاز عمده شرکت های تولیدی به محصولی با دوام و با نیازهای عملیاتی آسان از جمله برخورداری های این محصول میباشد .

پس از استفاده از محصول فوق محصول نهایی کاملا ضد زنگ و خوردگی و مقاومت بسیار بالا برخوردار است .

خوردگی و فرسایش قطعات خودرو هر ساله لطمات زیاد جانی و مالی را به جامعه وارد