اهمیت اجرای کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در فرود گاهها

اهمیت اجرای کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در فرود گاهها

اهمیت اجرای کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در فرود گاهها:
همانطور که قبلا ذکر شد کفپوش اپوکسی بدلیل یکپارچه بودن و شستشوی راحت و … در اکثر صنایع کاربرد فراوانی دارد . علت استفاده قطعی آن در فرودگاهها و محل نگهداری انواع هواپیماها و محل تعمیرات آن بدلیل عدم ریز گردها که تاثیرات مخربی در قطعات الکترونیک هواپیما می گذارد و دلایل عدیده دیگری نیز وجود دارد .
در تمامی فرود گاههای کشورهای مختلف و ایران به اهمیت این موضوع پی برده و اجرای آن الزامی می باشد بخصوص در بخش نگهداری – تعمیرات و بخصوص تولید هواپیما اهمیت بسزایی دارد در ایران نیز مسئولین به این مهم پی برده اند و سعی بر آن دارند که مکانهای مربوط از کفپوش اپوکسی یا کفپوش پلی یورتان استفاده گردد و مهم ترین عامل انتخاب کیفیت محصول می باشد و روزبروز مصرف اپوکسی در پروژه های فرود گاهی بیشتر می گردد .
کفپوش اپوکسی را معمولا در مکانهای سر پوشیده و پلی یورتان را در فضاهای باز بدلیل آنتی یووی بودن استفاده می کنند و ناظرین بین المللی جهت بازرسی و ارتقاء کیفیت فرودگاهها یکی از پارامترها را اجرای کفپوش اپوکسی و پلی یورتان در خطر می گیرند و سرباز زدن از این روش مانع گواهینامه های تایید مکانهایی است که در صنایع هواپیمایی فعال می باشند .

جهت برقراری ارتباط با اکسیر ۰۲۱۶۶۰۵۲۷۱۹-۰۹۱۲۱۴۹۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید.